Leśne Patio - Katowice

JUSTYNA I MATEUSZ

ślub oraz wesele w Leśnym Patio, a następnie czarująca sesja w klimatycznym miejscu jakim jest Kotulińskiego 6!

PATIO ZAJAZD | LEŚNE PATIO

Naszą pracę zaczęliśmy jak zawsze od zdjęć z przygotowań u Pana Młodego. Tym razem wszystko odbywało się w bliskiej nam okolicy, a mianowicie w Katowicach. Mateusz ubierał się w domu państwa młodych natomiast Justyna 10 minut od centrum Katowic w restauracji Leśne Patio, które niedawno zmieniło nazwę z Patio Zajazd. Uwielbiamy gdy przygotowania pary młodej odbywają się w miejscu zaślubin oraz wesela, mamy wtedy zdecydowanie więcej czasu na fotografowanie ważnych momentów. W tym dniu zdecydowanie było co robić. Sporo wzruszeń i emocji, które towarzyszyły naszej pracy od samego początku.

Bardzo dobrze znamy Leśne Patio i lubimy tam pracować. Świetna atmosfera, wspaniałe dekoracje i pyszne jedzenie to przepis na udane wesele. Leśne Patio Katowice cudowna przestrzeń na ślub cywilny, również w razie niepogody. Niestety nie wszystko w dniu ślubu da się zaplanować, czasami pogoda po prostu nie dopisze, w takich okolicznościach Leśne Patio posiada piękną salę do ceremonii cywilnych oraz humanistycznych. Leśne Patio to bardzo uniwersalne miejsce, które młoda para może zaaranżować na wiele sposobów. Justyna i Mateusz wybrali wystrój w stylu śródziemnomorskim. Kolorem przewodnim była biel i zieleń a całości dopełniły przepiękne drzewka oliwne.
Na weselu Justyny i Mateusza było gorąco. Dj White Vinyl  zadbał o wspaniałą jakość zabawy oraz samopoczucie gości weselnych. Emocjom i wzruszeniom nie było końca. Goście wrócili do domu wytańczeni oraz wybawieni. 

kotulińskiego 6 - sesja poślubna

Sesja poślubna w stylu motywu przewodniego wesela. Zawsze doradzamy naszym młodym parą ciekawe i nietuzinkowe miejsca na sesje poślubne.
Tak było i tym razem. Zaproponowaliśmy młodej parze miejsce w niedalekiej odległości od Katowic, które stylistycznie wpasowało się w klimat jakiego porządali.

Kotulińskiego 6 miejsce na niebanalną sesję poślubną.

Kotlińskiego 6 jest zdecydowanie miejscem nie tylko na wesele w stylu slow wedding, jest miejscem z duszą, które doskonale można wykorzystać pod sesje zdjęciowe nie tylko sesje poślubne czy też narzeczeńskie. Zresztą oceńcie sami.

Zapytaj nas o wolny termin

Dziękujemy, że zainteresowaliście się naszą ofertą Jeśli chcielibyście dowiedzieć się o niej czegoś więcej, to napiszcie do nas. Z przyjemnością Was poznamy, opowiemy Wam o naszej pracy i Waszej wymarzonej sesji.

biuro@stylovechwile.pl