Lubimy sesje zakochanych ludzi
SESJA NARZECZEŃSKA

to wyjątkowa chwila, aby uwiecznić Wasze uczucia

Sesja narzeczeńska

      Sesja narzeczeńska jest swoistym preludium dla pięknego wydarzenia jakim jest Wasz Ślub i wesele, jednakże sama w sobie sesja jest również bardzo istotna. Zdjęcia z sesji często lądują na Waszych półeczkach i komódkach stając się tym samym pamiątką na długie lata. (Widzimy to przychodząc do Was na przygotowania ślubne co sprawia, że jest nam przeogromnie miło 😊). W tym miejscu chcemy Wam przedstawić nasze wybrane zdjęcia, które wykonaliśmy na sesjach zakochanych!

Dlaczego warto wykonać sesje narzeczeńską?

Istnieje kilka silnych argumentów, które przemawiają za tym, aby zdecydować się na sesję narzeczeńską. Jeśli zdecydujecie się na sesję narzeczeńską, możecie mieć pewność, że pozwoli to znacznie szybciej oswoić się z obiektywem. Przekonacie się, że potrafimy zadbać o swobodną atmosferę na sesji. Będzie dużo uśmiechu, zabawy, trochę spacerowania, a nawet biegania. Kolejnym argumentem przemawiającym za wykonaniem sesji narzeczeńskiej jest fakt, że doskonale przygotuje Was ona do zdjęć czy to z ceremonii, czy z wesela. Dzięki temu efekt będzie znacznie bardziej naturalny! Co więcej taka sesja pozwala Wam zapoznać się ze sposobem naszej pracy, co również przekłada się na jeszcze lepsze efekty w późniejszej realizacji w czasie uroczystości czy sesji poślubnej.

Jest nam bardzo miło, że spodobały Wam się nasze kadry. Jeśli chcielibyście dowiedzieć się czy Wasz termin mamy jeszcze dostępny to napiszcie do nas.

biuro@stylovechwile.pl