Kilka słów
O nas

przeczytaj kilka informacji na nasz temat i poznaj nas bardziej!

Poznajmy się!

Z pewnością fotografie, które wykonujemy interesują Was najbardziej, ale bardzo nam zależy abyście poznali nas troszkę bliżej.

Duet fotografów ślubnych

Kim jesteśmy?

Aneta

Pasją fotograficzną zaraził mnie mój tata. Od najmłodszych lat obserwowałam, jak tworzy fotoreportaże z egzotycznych, wakacyjnych podróży, już wtedy przeczuwając, że ten z pozoru niewielki aparat fotograficzny jest czymś wyjątkowym. W naszej domowej ciemni działy się rzeczy dla mnie absolutnie wówczas magiczne. Dziś dokładam wszelkich starań, żeby odrobinę tej fotograficznej magii wnieść do życia osób, które uwieczniam na zdjęciach. Ukończyłam szkołę fotograficzną oraz kurs fotografii portretowej.

Tomek

Przez ponad 18 lat występowałem jako tancerz na różnego rodzaju eventach, bankietach i weselach. Na swoim koncie mam ponad 2 000 występów. Jestem finalistą programu „Mam Talent”. Zdjęcia uwielbiałem robić od zawsze. Najpierw ukradkiem, gdzieś zza sceny, w hotelach, czy salach weselnych – wszędzie tam, gdzie coś się działo. Nadszedł dzień, w którym stanąłem za obiektywem „na poważnie”. Od tego momentu towarzyszy mi wielka radość z obserwowania wydarzeń z nowej perspektywy, a moje doświadczenie w branży pozwala mi uchwycić wszystkie najważniejsze momenty.

Międzynarodowe wyróżnienia

W tym miejscu chcielibyśmy się pochwalić naszymi osiągnięciami. Nasze zdjęcia otrzymują wyróżnienia w skali międzynarodowej.

Jest nam bardzo miło, że spodobały Wam się nasze kadry. Jeśli chcielibyście dowiedzieć się czy Wasz termin mamy jeszcze dostępny to napiszcie do nas.

biuro@stylovechwile.pl