Jeśli stodoła to Bystra

MARTYNA I KAROL

historia zakochanych

Sesja narzeczeńska w mieście aniołów - Lanckorona

Kiedy po raz pierwszy znaleźliśmy to miejsce, od razu wiedzieliśmy, że chcemy przeprowadzić tam sesję. Los tak chciał, że niedaleko mieszkał Karol, dlatego od razu zaproponowaliśmy Martynie i Karolowi sesję narzeczeńską właśnie w tym miejscu. Klimatyczne uliczki, romantyczna kawiarnia, cudowne miejsce i oni, którzy pasowali tam jak nikt inny.

Jeśli stodoła to Bystra, jeśli miejsce to Pod Kasztanami

Martynę poznaliśmy na jednym z naszych styczniowych wesel, tworzyła oprawę muzyczna podczas ceremonii zaślubin, jak to usługodawcy mieliśmy chwilkę aby poklachać, a więc już od samego początku wiedzieliśmy jaka jest Martyna, delikatna, romantyczna, ułożona. Kiedy po kilku miesiącach skontaktowała się z nami, aby zapytać nas czy mamy dostępny ich termin na reportaż ślubny ucieszyliśmy się, gdyż zrobiła na nas bardzo pozytywne wrażenie. Karola poznaliśmy podczas spotkania, i już po kilku minutach wiedzieliśmy, że pasują do siebie jak nikt inny. Oboje utalentowani muzycznie, romantyczni, zakręceni na swoim punkcie oraz muzyki. Kiedy poinformowali nas, że ich wymarzony dzień odbędzie się „Pod Kasztanami” w Bystrej, nie było to dla nas dużym zaskoczeniem, bo chyba nie mogli wybrać lepszego miejsca, w którym czuliby się oraz pasowali tak jak tam. Przepiękny wystrój, dopracowany w najmniejszym detalu. To jedno z tych miejsc, z którzy fotograf przywozi do domu o kilka set zdjęć więcej i to tylko samego miejsca.

Jesienna sesja poślubny w urokliwym miejscu w Małopolsce

Wspólnie z Martyną i Karolem szukaliśmy romantycznego miejsca na wykonanie ich sesji zdjęciowej. Jako, że pod koniec października mieliśmy nadal piękną polską, złotą jesień wybór padł na nietuzinkowe Mogilany. Dwór w Mogilanach raj dla fotografa ślubnegoDwór w Mogilanach to zabytkowe miejsce, które dostarcza fotografowi nie skończone możliwości do wykonania cudownych kadrów. Mnóstwo przeszkleń, stare balustrady, symetria, a do tego piękne otoczenie przyrody z włoskim ogrodem i renesansową aleją grabów. Kropki nad i dostarcza rozciągający się widok na Tatry i Beskidy, a wszystko to zaledwie kilkanaście kilometrów od zatłoczonego starego miasta Krakowa.  Zapraszamy Was do obejrzenia sesji poślubnej Martyny i Karola 

Zapytaj nas o wolny termin

Dziękujemy, że zainteresowaliście się naszą ofertą Jeśli chcielibyście dowiedzieć się o niej czegoś więcej, to napiszcie do nas. Z przyjemnością Was poznamy, opowiemy Wam o naszej pracy i Waszej wymarzonej sesji.

biuro@stylovechwile.pl